fb
Zapytaj o szczegóły

Zastrzeżenie znaku towarowego

Zadzwoń:
883 222 282
powrót

MARKA NA WARSZTACIE

Kreacja marki, strategia, promocja, społeczność, ochrona prawna, zarządzanie marką.pierwsze zarejestrowane znaki towarowe

Pierwsze zarejestrowane logo Twojej ulubionej marki - cz.II

Druga część artykułu Pierwsze zastrzeżone logo Twojej ulubionej. Pierwsza piątka zestawienia najdroższych marek na świecie. Jeszcze więcej praktycznych porad i ciekawych informacji na temat rejestracji znaków towarowych.

Pierwsze zarejestrowane  logo Twojej ulubionej marki

Pierwsze zarejestrowane logo Twojej ulubionej marki - cz.I

Sprawdź czy Twoja ulubiona marka figuruje w naszym zestawieniu! Zobacz jak wyglądało pierwsze zastrzeżone logo najdroższych marek na świecie! Dowiesz się, jak na przykładzie największych marek czerpać korzyści z zastrzeżenia znaku towarowego.

Osobowość marki, czyli jak wyróżnić się na rynku

Osobowość marki, czyli jak wyróżnić się na rynku

Nadając swojej marce określoną osobowość, możesz wyróżnić się na rynku i zyskać przewagę konkurencyjną, a także sprawić, że klienci nie tylko polubią Twoją markę, ale wręcz ją pokochają. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak to zrobić.

Rejestracja znaku towarowego sklepu internetowego

Co musisz wiedzieć o rejestracji znaku towarowego sklepu internetowego

Które korzyści z rejestracji znaku towarowego sklepu internetowego okażą się dla Ciebie najważniejsze? Zastrzeżenie marki e-sklepu może zadecydować o Twoim sukcesie lub porażce w e-commerce. Dowiedz się dlaczego.

Naruszenie znaku towarowego

4 ciekawe przykłady naruszenia i 8 skutecznych sposobów ochrony marki

Jesteś pokrzywdzony czy okazało się że to Ty możesz naruszać czyjś znak towarowy? Przed Tobą 4 ciekawe i praktyczne przykłady naruszeń marki oraz aż 8 skutecznych sposobów na ochronę znaku towarowego! Sprawdź jak możesz uniknąć lub wybrnąć z problemu z marką.

Nie popełniaj tego błędu! Czyli o opisowej nazwie firmy

Nie popełniaj tego błędu! Czyli o opisowej nazwie firmy

Na czym dokładnie polega opisowość nazwy firmy? Dlaczego jest problemem? W jaki sposób unikać opisowości nazwy firmy, a jeżeli już zainwestowałeś pieniądze w wypromowanie opisowej nazwy, to co możesz zrobić, aby ją prawnie chronić? Odpowiedzi znajdziesz w tym artykule.

znak towarowy w branży hotelarskiej i gastronomicznej

Walka o markę w branży hotelarskiej i gastronomicznej

Prowadzisz swój hotel, motel, restaurację, kawiarnię lub foodtruck? Ten artykuł jest dla Ciebie - sprawdź jakie zagrożenia czyhają na Twoją markę, dowiedz się jak skutecznie im zapobiegać i ochronić swój biznes.

Zastrzeżona marka

Zastrzeżona marka i jej rola w marketingu

Zastrzeżona marka, zarejestrowany znak towarowy i ich rola w marketingu każdej firmy. Odpowiadamy na najważniejsze i najciekawsze pytania przedsiębiorców, którzy zastanawiają się nad ochroną prawną nazwy i logo firmowego. Dowiedz się, jak rejestracja marki może zmienić Twój biznes.powrót do góry
jak zastrzec nazwę firmy
f
facebook