fb
Zapytaj o szczegóły

Zastrzeżenie znaku towarowego

Zadzwoń:
883 222 282
powrót

O nas

Kancelaria brandingowa. Pomagamy chronić prawa i skutecznie budować wartość Twojej marki.

W zastrzezone.pl wspieramy przedsiębiorców w ochronie ich praw do posiadanych nazw firm, nazw produktów, logotypów oraz domen internetowych.

Zastrzezone.pl należy do kancelarii brandingowej BRANDELAW.

Jesteśmy zespołem specjalistów w zakresie prawa, marketingu oraz konsultingu. Jako nieliczni na rynku dostarczamy interdyscyplinarne kompetencje i ponadprzeciętną jakość w rozsądnej cenie. 

Oprócz własnego zespołu ekspertów, ściśle współpracujemy z kancelariami prawnymi oraz rzecznikami patentowymi. Wspólnie zajmujemy się pomocą prawną w szczególnie złożonych przypadkach. Szersze informacje na temat naszej kancelarii oraz partnerów znajdują się na stronie firmowej.

W przypadku wykrycia kolizji Twojej marki z innym znakiem na etapie badań, świadczymy usługi dostosowania znaku do rejestracji – doradcze, kreatywne i graficzne. Ich celem jest doprowadzenie do uzyskania skutecznej ochrony Twoich praw.

Nasze usługi ochrony marki obejmują również opiekę prawną po zarejestrowaniu znaku towarowego. Stale monitorujemy rynek w zakresie wystąpienia ewentualnych ryzyk i kolizji, związanych z występowaniem znaków podobnych. Tym samym jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować Twoją konkurencję w zakresie podejmowanych prze nią działań.

Nadzór nad usługami związanymi z ochroną praw Twojej marki, pełni CEO naszej kancelarii.

Marcin Setlak
Prawnik, specjalizuje się w zagadnieniach prawa własności intelektualnej. Absolwent studiów prawniczych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz studium prawa amerykańskiego w Chicago Kent College of Law. 
Ukończył również podyplomowe studia w zakresie zarządzania projektami w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz w zakresie prawa własności intelektualnej w Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza w Krakowie. Trener i wykładowca – współpracuje m.in. z Wydziałem Prawa i Administracji UMCS w Lublinie oraz Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza, gdzie prowadzi wykłady obejmujące zagadnienia prawa IT. 

 


powrót do góry
jak zastrzec nazwę firmy
f
facebook