fb
Zapytaj o szczegóły

Zastrzeżenie znaku towarowego

Zadzwoń:
883 222 282
powrót

KonkursWeź udział w konkursie - napisz artykuł i wygraj komplet książek i praktyki z ZASTRZEZONE.PL

Kancelaria brandingowa Brandelaw rozpoczyna I edycję konkursu na artykuł popularno-naukowy ZASTRZEZONE.PL.

Konkurs skierowany jest do wszystkich zainteresowanych tematem copywritingu, content marketingu, promocji i ochrony marki, oraz szeroko pojętym marketingiem. Jeżeli chcesz się sprawdzić jako twórca treści, zgłoś udział!

Celem konkursu na artykuł popularno-naukowy ZASTRZEZONE.PL jest szerzenie wiedzy z zakresu tworzenia i ochrony marek, popularyzacja dobrych praktyk marketingowych oraz rozwój kompetencji pisarskich w Polsce. Aby wygrać, musisz napisać artykuł popularno-naukowy o tytule „Niekonwencjonalne znaki towarowe”, zgodnie z wytycznymi zawartymi w Księdze stylów pod poniższymi adrsami:
https://zastrzezone.pl/site_media/uploads/artykuly/ksiega-stylow.pdf

 

Czas trwania konkursu

I etap: 23.10.2017 r. – 30.11.2017 r.
II etap: 01.12.2017 r. – 08.12.2017 r.

 

Kto może wziąć udział w konkursie na artykuł popularno-naukowy ZASTRZEZONE.PL 

Konkurs skierowany jest do każdego, kto interesuje się założeniem własnego biznesu, tematyką tematem copywritingu, content marketingu, promocji i ochrony marki, oraz szeroko pojętym marketingiem, w szczególności studentów i studentek polskich uczelni. Liczy się przede wszystkim ambicja oraz chęć poszerzania wiedzy! 


Co możesz zyskać?

Niezależnie czy wybierzesz karierę marketera czy zostaniesz przedsiębiorcą, będziesz musiał znać zasady obowiązujące przy tworzeniu nazw dla firm, produktów czy usług. To co zyskują wszyscy uczestnicy konkursu, to darmowy dostęp do bazy wiedzy serwisu www.zastrzezone.pl, z której uczestnicy mogą czerpać inspirację oraz informacje, na temat opracowania części elementów niezbędnych do wykonania zadania konkursowego.

3 zwycięzców wygra komplet książek o tematyce marketingowej oraz propozycję podjęcia praktyk w dziale kreatywnym Brandelaw.

Co musisz zrobić:

Etap I

1. Napiszartykuł zatytułowany „Niekonwencjonalne znaki towarowe” zgodnie z wytycznymi wskazanymi w Regulaminie oraz Księdze stylów. Możesz wykorzystać informacje zawarte w bazie wiedzy serwisu www.zastrzezone.pl 

2. Prześlij swoją pracę na adres e-mail Organizatora [email protected], zgodnie z wytycznymi zawartymi w Regulaminie. W mailu zgłoszeniowym konieczne jest zawarcie klauzuli 

„Zgłaszam swój artykuł, stanowiący załącznik do niniejszego maila do Konkursu na artykuł popularno-naukowy ZASTRZEZONE.PL.” [imię i nazwisko]

Etap II

Komisja składająca się z 3 osób wybranych przez Brandelaw dokona ostatecznej weryfikacji artykułów i wyłoni trzech (3) zwycięzców. Ze zwycięzcami organizator skontaktuje się drogą mailową. Nagrody zostaną wysłane do Zwycięzców pocztą. Istnieje opcja odbioru osobistego w siedzibie firmy.

Wszystkie warunki Konkursu na artykuł popularno-naukowy ZASTRZEZONE.PL znajdziesz w Regulaminie na stronie https://zastrzezone.pl/site_media/uploads/artykuly/regulamin-konkursu.pdf

powrót do góry
jak zastrzec nazwę firmy
f
facebook