fb
Zapytaj o szczegóły

Zastrzeżenie znaku towarowego

Zadzwoń:
883 222 282
powrót

Miasta

Mapa Polski

Chronimy polskie marki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego ile satysfakcji może przynieść każda dobra decyzja wpływająca na rozwój firmy. Jesteśmy w stanie wesprzeć Cię w drodze do budowy mocnej i uznanej marki niezależnie od tego, w którym polskim mieście działasz. Naszym zadaniem jest zaprezentowanie Ci nowoczesnych rozwiązań wpływających na bezpieczeństwo i siłę Twojej firmy. Zastrzeżenie znaku towarowego to szansa na większą rozpoznawalność przedsiębiorstwa i jego spokojny rozwój.

Ostatnia dekada jest bardzo korzystna dla polskiej gospodarki. Wiemy, że polskie firmy mają ogromny potencjał i są zdolne do skutecznej walki na rynkach całego świata. Zapewnienie sobie ochrony znaku towarowego to szansa na skuteczne wzmocnienie swojej pozycji na rynku. Prowadząc firmę w Twoim regionie możesz nie wiedzieć, że gdzieś w kraju inny podmiot ma podobny pomysł na biznes. Dzięki rejestracji nazwy, nowe firmy zabezpieczą się przed sytuacją w której inny przedsiębiorca zmusi je do rebrandingu. W wypadku naruszeń, zastrzeżony znak towarowy pozwala skutecznie uporać się z nieuczciwą konkurencją. Innowacje, które wprowadzasz budują siłę Twojej firmy. To ważne w kontekście kreowania pozytywnego wizerunku i zwiększenia rozpoznawalności w Twoim regionie. Proces pozytywnych zmian może zacząć się od prostego pytania jak zastrzec nazwę.

W dzisiejszych czasach kluczem do przyciągnięcia uwagi nowych klientów jest Internet. Rejestracja nazwy i logo zapewni ci bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Uzyskane prawo ochronne znaku towarowego pozwoli Ci usuwać godzące w Twoje prawa reklamy oraz zapewni bezpieczeństwo domeny internetowej. Siłą polskiej gospodarki są niezwykli ludzie. Eksportujemy coraz więcej towarów skutecznie rywalizując na międzynarodowych rynkach. Jeżeli twoja firma ma działać globalnie, powinieneś dobrze ją zabezpieczyć. Zastanów się wtedy nad zastrzeżeniem znaku towarowego w Unii Europejskiej. Dysponując zastrzeżoną nazwą handlową w UE chronisz ją w każdym kraju wspólnoty przez okres dziesięciu lat. Po jego upłynięciu będziesz mógł bez przeszkód go przedłużyć.

Polacy to bardzo przedsiębiorczy naród. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom coraz częściej jesteśmy w stanie zadbać odpowiednio o interesy naszych firm. Ochrona własności przemysłowej firmy może być dofinansowana przez PARP. To sposób na ograniczenie kosztów i kreacje mocnej marki. Uzyskane z dofinansowania środki możesz przeznaczyć na przygotowanie dokumentów rejestracyjnych do opatentowania znaku towarowego, doradztwo związane z rejestracją nazwy czy analizy dotyczące Twojego biznesu Zapewnij sobie silne narzędzia marketingowe wynikające z rejestracji znaku towarowego. Spraw, żeby każde zaznaczone na mapie miasto znało Twoją markę. Wybierz najbliższe Ci miasto i zapoznaj się z naszą ofertą.

powrót do góry
jak zastrzec nazwę firmy
f
facebook