fb
Zapytaj o szczegóły

Zastrzeżenie znaku towarowego

Zadzwoń:
883 222 282

Zastrzeżenie znaku towarowego - Gorzów Wielkopolski

Zastrzegliśmy ponad 2300 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY TERAZ

Każdą sprawę starannie analizujemy i przygotowujemy strategię zgłoszenia. Dzięki temu na 1360* zastrzeganych znaków, do zaledwie 40 spraw wniesiono sprzeciw.
To aż 97% skuteczność w prowadzonych sprawach!
Jednocześnie to zaledwie 3% postępowań spornych, podczas gdy średnia unijna wynosi 20%!

* Stan na dzień 31 października 2022

ikona godziny

Tyle czasu potrzebujemy aby zweryfikować czy Twoja marka ma zdolność odróżniającą i można ją zastrzec w urzędzie patentowym.

ikona dni

Średnio tyle czasu potrzebujemy na opracowanie klasyfikacji znaku i przygotowanie wniosku do właściwego urzędu.

ikona miesiące

Tyle czasu trwa średnio procedura urzędowa, a my przez ten okres opiekujemy się sprawą na każdym etapie rejestracji w urzędzie.

Dowiedz się jak szybko możemy ci pomóc

Ile trwa zastrzeżenie nazwy i logo w Gorzowie Wielkopolskim
 
Konsultacja
z prawnikiem

do24 godzin
Doradzamy w zakresie
zastrzeżenia znaku,
prowadzimy konsultacje telefoniczne
oraz e-mailowe.
 
Badanie
znaku + raport

od2 do4 dni
Weryfikujemy znak w bazach znaków towarowych: krajowej (UPRP), unijnej (EUIPO) i międzynarodowej (WIPO).
 
Badanie
+ zgłoszenie znaku
(POLSKA)
od6 do7 miesięcy
Opracowujemy wykaz towarów wg klasyfikacji nicejskiej, sporządzamy wniosek do UPRP, prowadzimy bieżący nadzór nad sprawą.
 
Badanie
+ zgłoszenie znaku
(UNIA EUROPEJSKA)
od5 do6 miesięcy
Opracowujemy wykaz towarów wg klasyfikacji nicejskiej, sporządzamy wniosek do EUIPO, prowadzimy bieżący nadzór nad sprawą.

Do cen świadczonych za nasze usługi należy doliczyć podatek VAT. Wysokość opłat urzędowych jest uzalezniona od zakresu wnioskowanej ochrony. Minimalne opłaty wynoszą 450 PLN za zgłoszenie w Polsce oraz 850 EUR za zgłoszenie w UE.

ZAREJESTRUJ ZNAK TOWAROWY TERAZ

Dołącz do naszych zadowolonych klientów

Poznaj opinie niektórych z naszych klientów
Our partners img
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
3kiwi
Źródło: Facebook Brandelaw
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Brandelaw. Profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt, ludzie znający się na swojej pracy. Czego więcej chcieć? Gorąco polecam.
Waldemar Mateja
Gradem
Źródło: Facebook Brandelaw
Szybko profesjonalnie, odpowiadają na wszystkie pytania. Nie zrażają się częstymi pytaniami. Polecam. Współpraca rewelacyjna a to dziś rzadkość.
Michał Wysocki
IDBS
Źródło: Facebook Brandelaw
Znajomość tematu, profesjonalne podejście do klienta, dobry kontakt. Rejestracja znaku przebiegła bez żadnego problemu. Żałuję, że nie wszystkie firmy tak działają. Dziękuję za pomoc i gorąco polecam!
Marta Badowiec
SNS foods
Źródło: Facebook Brandelaw
Polecam w 100% Fachowe podejście do sprawy od samego początku. Bardzo dobry kontakt z klientem. Pełen profesjonalizm. Pozdrawiam i dziękuję za współpracę.
Daniel Dragan
Techmatics
Źródło: Facebook Brandelaw
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
Trzech Kumpli Browar Lotny
Źródło: Facebook Brandelaw
Poprzez zastrzeganie nazwy i logo firmy otrzymujesz prawo do wyłącznego używania marki w swojej branży! Jest to prawna ochrona Twojej marki przyznana na 10 lat!

Często zadawane pytania 

 

 

 

Jakie klasy Klasyfikacji Nicejskiej powinienem wybrać?

Klasyfikacja nicejska jest to system, który jest pogrupowany na odpowiednie kategorie i podkategorie. Jest on wykorzystywany do oznaczeń zakresu towarów i usług. Składa się z 34 klas towarowych i 11 klas usługowych. Poprawnie dokonana klasyfikacja jest kluczowym elementem, który decyduje o rejestracji znaku jak również jego późniejszej pełnej ochronie. Po rejestracji otrzymasz prawo wyłączności na stosowanie nazwy we wskazanej przez Ciebie klasie. Przy wyborze klasy myśl przyszłościowo, ponieważ rozszerzenie Twojej działalności o kolejne kategorie wiązać się będzie z ponowną rejestracją znaku. 


 

Czy urząd może odmówić rejestracji mojego znaku towarowego?

Urząd może odmówić zarejestrowanie znaku towarowego jeżeli podczas prowadzonej analizy stwierdza, że nie spełnia on wymogów, tzn. występują bezwzględne przesłanki odmowy zastrzeżenia znaku. Nie można zarejestrować znaku, który wprowadza w błąd odbiorcę jak również narusza jego uczucia religijne czy jest sprzeczny z porządkiem publicznym. Przy rejestracji znaku zakazane jest używania min. symboli narodowych i organizacji międzynarodowych. Należy również unikać rodzajowości i opisowości nazw. Powodem do odmowy rejestracji znaku są również względne przesłanki, które wskazują, że znak towarowy nie może naruszać praw osobistych lub majątkowych osób trzecich. Jednak przesłanki względne nie są przedmiotem badania przez Urząd Patentowy. To właśnie osoba trzecia (np. przedsiębiorca) wnosi sprzeciw do rejestracji znaku, ponieważ twierdzi, że posiadany przez niego znak towarowy jest podobny lub identyczny. Urząd Patentowy dopiero wtedy wszczyna postępowanie sprzeciwowe.Zapytaj o zastrzeżenie znaku towarowego

Bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości zastrzeżenia znaku towarowego dla firm i osób fizycznych z Gorzowa Wielkopolskiego.
Znaki towarowe - kancelaria
Marcin Setlak
Prawnik
Telefon883 222 282
Plane[email protected]
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez BRANDELAW Marcin Setlak, NIP: 7381890884, w celu obsługi przesłanego zapytania i udzielenia odpowiedzi na nie.
Przeczytaj jak przetwarzamy
Twoje dane.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Marcin Setlak prowadzący działalnośćgospodarczą pod firmą BRANDELAW Marcin Setlak z siedzibą al. Warszawska 102, 20-824 Lublin, NIP 7381890884, REGON 362446190 (dalej jako: ADO), z którym możliwy jestkontakt pod adresem e-mail: [email protected].

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanieskierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego. Podanie adresu e-mail jestniezbędne dla udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. ADO będzie przetwarzał Państwaadres e-mail w oparciu o realizację prawnie uzasadnionego interesu ADO jakoadministratora danych, w postaci udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie, a zatem napodstawie art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku zprzetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danychoraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalejRODO). Podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu jest dobrowolne, a podając te danew formularzu wyrażają Państwo zgodę na ich wykorzystywanie.

ADO będzie przetwarzał Państwa dane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi, apo tym czasie w zakresie i przez okres niezbędny dla ustalenia, dochodzenia izabezpieczenia ewentualnych roszczeń, mogących mieć związek z komunikacją zużytkownikiem lub odpowiedzią na zapytanie skierowane za pośrednictwem formularzakontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).

Podanie danych jest dobrowolne, jednak brak adresu e-mail uniemożliwia uzyskanieodpowiedzi na pytanie skierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego. ADOinformuje, że w oparciu o dane osobowe nie będą podejmowane decyzje w sposóbzautomatyzowany, nie będą one przedmiotem sprzedaży ani udostępniania podmiotomzewnętrznym, za wyjątkiem podmiotów i okoliczności ich ujawnienia przewidzianychprzepisami prawa oraz podmiotów świadczących usługi na rzecz ADO, np. hostingowe lubIT. Państwa dane osobowe nie będą również przekazywane do państw trzecich luborganizacji międzynarodowych.

ADO informuje, że przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania,usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobecprzetwarzania danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także prawo doprzenoszenia danych. Aby skorzystać z przysługujących Państwu praw, prosimy o kontaktna adres e-mail wskazany powyżej. W treści wiadomości prosimy o wskazanie treściżądania (np. chęć dostępu do danych).

Dowiedz się więcej na polityka prywatności.

 

Kiedy masz własny biznes, każde drobne osiągnięcie jest Twoim sukcesem. Gorzów Wielkopolski posiada ogromny potencjał, który możesz wykorzystać w prowadzeniu własnego biznesu — do tego potrzebujesz nieszablonowych rozwiązań, które pozwolą Ci zrealizować zamierzone cele biznesowe. To pewne - w osiągnięciu sukcesu pomaga ochrona  nazwy i logo Twojej firmy! Zarejestrowanie nazwy firmy to mądra decyzja, którą możesz podjąć dla swojego biznesu. Ponadto, jeśli chcesz rozwijać się na arenie międzynarodowej, województwo lubuskie oferuje wiele możliwości zrównoważonego rozwoju. Jako przedsiębiorca musisz czasami podejmować ryzyko, które warto zminimalizować chroniąc swoją markę. Rejestracja znaku towarowego zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa. Nie zostawaj w tyle za konkurencją, która już posiada zastrzeżoną markę. Podejmij takie działanie aby nie być gorszym. Ważne jest, aby dowiedzieć się, jak to zrobić i dlaczego warto zastrzec znak w Urzędzie Patentowym. Posiadanie zarejestrowanej nazwy w Polsce może okazać się bardzo przydatne w prowadzeniu biznesu.

 

Gdy rozpoczynasz swoją działalność, ważne aby zabezpieczyć nazwę i logo Twojej firmy. Jeśli posiadasz biznes, wiesz, że łatwo jest skopiować Twoje pomysły. Zgłoszenie znaku towarowego do Urzędu Patentowego RP ochroni Twoją firmę i jej markę przed potencjalną kradzieżą. Ponadto rezerwacja nazwy handlowej chroni Twoją obecność w Internecie i pomaga usuwać reklamy, które podszywają się pod Twoje pomysły. Wykorzystaj w pełni znak towarowy i dowiedz się, jak zarejestrować znak towarowy! 

 

Zabezpieczenie nazwy i logo firmy jest kluczem do ochrony jej własności przemysłowej. W przypadku firm z siedzibą w zachodniej Polsce rejestrację może przeprowadzić Urząd Patentowy RP. Proces trwa zwykle 6-8 miesięcy. Gorzów Wielkopolski to idealne miejsce na rozpoczęcie międzynarodowego biznesu, a rejestracja znaku towarowego w EUIPO zapewni dodatkową ochronę. Zarejestrowanie swojej nazwy w UE oznacza ochronę we wszystkich krajach UE. Zwykle uzyskanie decyzji o rejestracji zajmuje 6 miesięcy, ale jeśli chcesz przyspieszyć proces, możesz wypróbować opcję „fast track”. Raz zarejestrowany znak towarowy może być chroniony przez 10 lat, zawsze ten okres możesz przedłużać ile razy chcesz. 

 

Rejestracja znaku towarowego jest jak inwestowanie w aktywa firmy – możesz użyć dowolnego logo, rysunku, koloru, kształtu lub dźwięku. Większość ludzi ma jednak tendencję do rejestracji logo lub nazwy. Zarejestrowanie znaku towarowego w UE lub Polsce daje oficjalne prawo własności do marki. Dodanie symbolu R (®) do Twoich produktów lub usług może sprawić, że staniesz się bardziej widoczny i atrakcyjny dla potencjalnych klientów. Możesz również zarabiać na ochronie znaku towarowego od samego początku, sprzedając ją lub przekazując, tak jak każdą inną formę własności. Masz pytania dotyczące kosztów rejestracji znaku towarowego w Gorzowie Wielkopolskim? Jest to stała opłata zależna od liczby zajęć, o które się ubiegasz. Po zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami Twojej sprawy przedstawimy Ci wycenę. Jeśli nie jesteś pewien, jak zarezerwować nazwę, nie martw się! Po prostu wyślij nam wiadomość za pomocą formularza kontaktowego, a my sprawdzimy Twoje szanse na bezpłatną rejestrację Twojego znaku. Możemy również wyjaśnić każdy etap procesu.


powrót do góry
jak zastrzec nazwę firmy
f
facebook