fb
Zapytaj o szczegóły

Zastrzeżenie znaku towarowego

Zadzwoń:
883 222 282

Zastrzeżenie znaku towarowego - Rybnik

Zastrzegliśmy ponad 2300 znaków towarowych.
Nie czekaj i Ty również ochroń swój znak już dziś!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY TERAZ

Każdą sprawę starannie analizujemy i przygotowujemy strategię zgłoszenia. Dzięki temu na 1360* zastrzeganych znaków, do zaledwie 40 spraw wniesiono sprzeciw.
To aż 97% skuteczność w prowadzonych sprawach!
Jednocześnie to zaledwie 3% postępowań spornych, podczas gdy średnia unijna wynosi 20%!

* Stan na dzień 31 października 2022

ikona godziny

Tyle czasu potrzebujemy aby zweryfikować czy Twoja marka ma zdolność odróżniającą i można ją zastrzec w urzędzie patentowym.

ikona dni

Średnio tyle czasu potrzebujemy na opracowanie klasyfikacji znaku i przygotowanie wniosku do właściwego urzędu.

ikona miesiące

Tyle czasu trwa średnio procedura urzędowa, a my przez ten okres opiekujemy się sprawą na każdym etapie rejestracji w urzędzie.

Dowiedz się jak szybko możemy ci pomóc

Ile trwa zastrzeżenie nazwy i logo w Rybniku
 
Konsultacja
z prawnikiem

do24 godzin
Doradzamy w zakresie
zastrzeżenia znaku,
prowadzimy konsultacje telefoniczne
oraz e-mailowe.
 
Badanie
znaku + raport

od2 do4 dni
Weryfikujemy znak w bazach znaków towarowych: krajowej (UPRP), unijnej (EUIPO) i międzynarodowej (WIPO).
 
Badanie
+ zgłoszenie znaku
(POLSKA)
od6 do7 miesięcy
Opracowujemy wykaz towarów wg klasyfikacji nicejskiej, sporządzamy wniosek do UPRP, prowadzimy bieżący nadzór nad sprawą.
 
Badanie
+ zgłoszenie znaku
(UNIA EUROPEJSKA)
od5 do6 miesięcy
Opracowujemy wykaz towarów wg klasyfikacji nicejskiej, sporządzamy wniosek do EUIPO, prowadzimy bieżący nadzór nad sprawą.

Do cen świadczonych za nasze usługi należy doliczyć podatek VAT. Wysokość opłat urzędowych jest uzalezniona od zakresu wnioskowanej ochrony. Minimalne opłaty wynoszą 450 PLN za zgłoszenie w Polsce oraz 850 EUR za zgłoszenie w UE.

ZAREJESTRUJ ZNAK TOWAROWY TERAZ

Dołącz do naszych zadowolonych klientów

Poznaj opinie niektórych z naszych klientów
Our partners img
Od pierwszego kontaktu, aż do chwili otrzymania decyzji o ochronie znaku "3kiwi" wszystko przebiegło bez problemów, elastycznie, zrozumiale, profesjonalnie, a przy tym sympatycznie. Polecam.
Bartosz Skotny
3kiwi
Źródło: Facebook Brandelaw
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Brandelaw. Profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt, ludzie znający się na swojej pracy. Czego więcej chcieć? Gorąco polecam.
Waldemar Mateja
Gradem
Źródło: Facebook Brandelaw
Szybko profesjonalnie, odpowiadają na wszystkie pytania. Nie zrażają się częstymi pytaniami. Polecam. Współpraca rewelacyjna a to dziś rzadkość.
Michał Wysocki
IDBS
Źródło: Facebook Brandelaw
Znajomość tematu, profesjonalne podejście do klienta, dobry kontakt. Rejestracja znaku przebiegła bez żadnego problemu. Żałuję, że nie wszystkie firmy tak działają. Dziękuję za pomoc i gorąco polecam!
Marta Badowiec
SNS foods
Źródło: Facebook Brandelaw
Polecam w 100% Fachowe podejście do sprawy od samego początku. Bardzo dobry kontakt z klientem. Pełen profesjonalizm. Pozdrawiam i dziękuję za współpracę.
Daniel Dragan
Techmatics
Źródło: Facebook Brandelaw
Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w procesie zastrzegania znaków - doradztwo, wiedza, cierpliwość, kontakt z klientem - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc!
Irmina Wachna-Sosin
Trzech Kumpli Browar Lotny
Źródło: Facebook Brandelaw
Poprzez zastrzeganie nazwy i logo firmy otrzymujesz prawo do wyłącznego używania marki w swojej branży! Jest to prawna ochrona Twojej marki przyznana na 10 lat!

Zapytaj o zastrzeżenie znaku towarowego

Bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości zastrzeżenia znaku towarowego dla firm i osób fizycznych z Rybnika.
Znaki towarowe - kancelaria
Marcin Setlak
Prawnik
Telefon883 222 282
Plane[email protected]
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez BRANDELAW Marcin Setlak, NIP: 7381890884, w celu obsługi przesłanego zapytania i udzielenia odpowiedzi na nie.
Przeczytaj jak przetwarzamy
Twoje dane.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Marcin Setlak prowadzący działalnośćgospodarczą pod firmą BRANDELAW Marcin Setlak z siedzibą al. Warszawska 102, 20-824 Lublin, NIP 7381890884, REGON 362446190 (dalej jako: ADO), z którym możliwy jestkontakt pod adresem e-mail: [email protected].

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanieskierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego. Podanie adresu e-mail jestniezbędne dla udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. ADO będzie przetwarzał Państwaadres e-mail w oparciu o realizację prawnie uzasadnionego interesu ADO jakoadministratora danych, w postaci udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie, a zatem napodstawie art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku zprzetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danychoraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalejRODO). Podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu jest dobrowolne, a podając te danew formularzu wyrażają Państwo zgodę na ich wykorzystywanie.

ADO będzie przetwarzał Państwa dane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi, apo tym czasie w zakresie i przez okres niezbędny dla ustalenia, dochodzenia izabezpieczenia ewentualnych roszczeń, mogących mieć związek z komunikacją zużytkownikiem lub odpowiedzią na zapytanie skierowane za pośrednictwem formularzakontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).

Podanie danych jest dobrowolne, jednak brak adresu e-mail uniemożliwia uzyskanieodpowiedzi na pytanie skierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego. ADOinformuje, że w oparciu o dane osobowe nie będą podejmowane decyzje w sposóbzautomatyzowany, nie będą one przedmiotem sprzedaży ani udostępniania podmiotomzewnętrznym, za wyjątkiem podmiotów i okoliczności ich ujawnienia przewidzianychprzepisami prawa oraz podmiotów świadczących usługi na rzecz ADO, np. hostingowe lubIT. Państwa dane osobowe nie będą również przekazywane do państw trzecich luborganizacji międzynarodowych.

ADO informuje, że przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania,usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobecprzetwarzania danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także prawo doprzenoszenia danych. Aby skorzystać z przysługujących Państwu praw, prosimy o kontaktna adres e-mail wskazany powyżej. W treści wiadomości prosimy o wskazanie treściżądania (np. chęć dostępu do danych).

Dowiedz się więcej na polityka prywatności.

 

Założenie firmy to z pewnością niesamowita okazja aby wykorzystać swój potencjał. Jednak wraz z tymi możliwościami pojawiają się liczne obowiązki. Jeśli chcesz w pełni wydobyć potencjał gospodarczy Rybnika, potrzebujesz skutecznych strategii biznesowych, które pomogą w Twojej branży. Świetnym sposobem na ugruntowanie pozycji marki jest posiadanie oryginalnej nazwy i logo dla Twojej firmy. Warto zadbać o ich rejestrację. Szukasz sposobu na zwiększenie niezależność biznesu? Twoim rozwiązaniem może być rejestracja znaku towarowego. Współpraca i rozwój to kluczowe elementy przodujące w  województwie śląskim, które pozwalają na rozwój Twojej firmy. Zastrzegając znak towarowy zwiększysz widoczność w regionie i przyciągniesz więcej klientów. Dowiedz się, ile kosztuje rejestracja znaku towarowego oraz co daje rejestracja znaku towarowego w urzędzie patentowym. 

 

Jeśli chcesz założyć firmę, upewnij się, co zapewni Ci ochronę marki. Jeśli już prowadzisz biznes, wiesz że nie każdy przedsiębiorca działa fair. Urząd Patentowy RP oferuje ochronę znaku towarowego, tym samym pomaga chronić sprzedawane towary lub oferowane usługi. Zastrzeżenie znaku towarowego pozwala podjąć kroki prawne przeciwko podrobionym produktom. Ponadto daje ci możliwość do ubiegania się do wypłat odszkodowań lub wycofania z rynku niektórych towarów, jeśli naruszają one Twoje prawa własności intelektualnej. Zachowanie bezpieczeństwa w Internecie jest ważne, więc pamiętaj, aby skorzystać z możliwości zapewnienie ochrony domenie internetowej.

 

Jeśli planujesz prowadzić działalność gospodarczą na Śląsku, Urząd Patentowy RP umożliwia rejestrację znaku towarowego zazwyczaj w ciągu 6-8 miesięcy. Należy pamiętać, że ochrona znaku towarowego rozpoczyna się w momencie zgłoszenia. Województwo śląskie to idealna lokalizacja dla każdego międzynarodowego biznesu. Ponadto zarejestrowanie nazwy w Unii Europejskiej zapewnia ochronę we wszystkich krajach Wspólnoty. Proces rejestracji trwa zwykle tylko 6 miesięcy, dlatego warto się zastanowić nad rejestracją nazwy w Europie. Jeśli chcesz przyspieszyć zastrzeżenie, możesz to zrobić korzystając z trybu fast track. Ochrona znaku towarowego zarówno w Polsce, jak i w UE trwa 10 lat, i co ważne czas ten można przedłużać w nieskończoność.

 

Znak słowny może zabezpieczyć nazwę Twojej domeny i dać pewność, że należy ona do Ciebie. Ochrona znaków towarowych w UE lub w Polsce zapewnia wiele korzyści, do nich należy min. używanie symbolu R (®) na produktach i w reklamach. Ponadto zastrzeżony znak towarowy daje Ci możliwość zarabiania na nim poprzez licencjonowanie czy sprzedawanie znaku. Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje uzyskanie ochrony znaku towarowego? Skontaktuj się z Nami. Jeśli nie jesteś pewien, jak zarejestrować znak towarowy w Rybniku, służymy pomocą! – Po prostu skorzystaj z powyższego formularza kontaktowego, aby bezpłatnie sprawdzić swój znak i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania. 

 


powrót do góry
jak zastrzec nazwę firmy
f
facebook